Dieta Ulubiona przez 7 dni

Skuteczna i szybka utrata wagi jest interesująca dla dziewcząt w przededniu wielkiego wydarzenia. Dlatego młode panie szukają diety na 3-5 dni, w wyniku czego skupiają się na diecie Ulubione, zaprojektowanej na tydzień, ale obiecującej stracić nawet 10 kg nadwagi. Ulubiona dieta na 7 dni to zbiór mono-dietek – trudno to wytrzymać, ale możliwe. To prawda, że przed wyborem powinieneś skonsultować się z lekarzem, jeśli masz choroby przewodu pokarmowego.

ulubione jedzenie dietetyczne

Co zaskakujące, żaden dietetyk nie doradzi dziewczynie przestrzegania menu przedstawionego poniżej dla diety Ukochanej. Po pierwsze, jest ciężko tolerowany przez organizm – można zarówno schudnąć, jak i nie stracić ani jednego dodatkowego kilograma. Po drugie, samej dziewczynie trudno jest to wytrzymać - może być głodna, jeśli wcześniej dieta odchudzająca składała się z dużej ilości mąki i tłuszczu. Po trzecie, tak szybkie odchudzanie, które gwarantuje dieta, jest szkodliwe dla organizmu – istnieje duże ryzyko zaostrzenia się chorób przewlekłych. Ale mimo ostrzeżeń, ulubiona dieta na siedem dni jest bardzo popularna. Czemu? Dziewczyny przyciągają prostota diety, a także szybki i skuteczny wynik.

Co jest Umiłowane?

Jak już opisano powyżej, Beloved to zbiór mono-diet. W rzeczywistości dziewczyny nie muszą nawet spędzać dużo czasu na gotowaniu, ponieważ istnieje prosta i raczej skromna dieta. Dieta przeznaczona do odchudzania w ciągu tygodnia pozwala zrzucić nawet 10 zbędnych kilogramów – przy czym początkowa ilość nadmiaru, według wskazań lekarskich, nie może przekroczyć 20 kg.

Opis diety Ukochanych przedstawia poniższa lista:

 • 1 dzień - picie;
 • 2 dzień - warzywo;
 • 3 dzień - picie;
 • 4 dzień - owoce;
 • Dzień 5 - białko;
 • Dzień 6 - picie;
 • Dzień 7 - zbalansowane wyjście (przebiega przez kolejne 4-5 dni).

Okazuje się, że dieta Ukochanych łączy nie tylko różne mono-diety, ale także przeplata je osobliwymi dniami postu. Biorąc pod uwagę, że za jedno takie „rozładowanie" można stracić nawet 3 kg nadwagi, możemy przyjąć, że rozważana tygodniowa dieta jest naprawdę skuteczna. Jeśli chcesz osiągnąć jak najbardziej pozytywny wynik w prezentowanym tygodniu żywienia, przestrzegaj wszystkich zasad i zaleceń dietetyków.

Zalecenia dotyczące przygotowania i zgodności

Zdjęcia przed i po odchudzaniu na diecie Ukochanej robią wrażenie różnicą sylwetki tych, którzy chudną. Ale rezultatu nie można osiągnąć, jeśli złamiesz zasady i nie skorzystasz z zaleceń specjalistów.

Takie porady obejmują:

 • Na początek skontaktuj się z dietetykiem, aby dowiedzieć się, dlaczego stale przybierasz na wadze. Być może przyczyną jest obecność choroby, wtedy nawet skuteczna dieta Ulubiona nie pomoże w rozwiązaniu problemu.
 • Na 2-3 dni przed rozpoczęciem odchudzania zaleca się całkowite porzucenie wypieków – to oczyści organizm, a odchudzanie będzie skuteczniejsze.
 • Pamiętaj, aby pić co najmniej litr czystej wody dziennie, nawet jeśli dzisiaj jest dzień picia.
 • W czasie odchudzania ważne jest, aby wykluczyć wielkie wydarzenia, święta i święta, stresujące sytuacje. Dietetycy powinni wyjechać na wakacje i pozostawać w stanie relaksu przez cały tydzień.
 • W ciągu tygodnia koniecznie wypij kompleks witamin – może to być specjalny lek przeznaczony do stosowania podczas diety, a także po prostu wzmacniający odporność.
 • W okresie odchudzania mogą wystąpić zaparcia - ich leczenie odbywa się poprzez pobranie 2-3 łyżek otrębów. W przyszłości, po wyeliminowaniu problemu, zaleca się stosowanie codziennie rano łyżki sypkiego i zdrowego produktu.
 • Dietę powtarza się nie więcej niż 1 raz w roku - jest to optymalny czas i częstotliwość do całkowitego wyładowania organizmu (oczyszczenie z toksyn i toksyn, obniżenie poziomu cholesterolu).

Jeśli podczas diety Ukochanej wystąpi niedyspozycja, w postaci zawrotów głowy lub nudności, wówczas odchudzanie zostaje zatrzymane przez wprowadzenie do diety niskotłuszczowych bulionów z kurczaka z małymi kawałkami mięsa. W przypadku braku pozytywnego wyniku należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania dietetyczne

Ponieważ dieta Ukochanego jest bardzo rygorystyczna i nie zalecana przez ekspertów - dieta może wywołać dysbakteriozę i rozwój innych chorób - ma szereg przeciwwskazań, które należy wziąć pod uwagę.

Przeciwwskazania obejmują:

 • choroby przewodu żołądkowo-jelitowego - zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy, wrzody i inne patologie;
 • choroby sercowo-naczyniowe;
 • patologia nerek i wątroby;
 • psychiczne i fizyczne zaburzenia odżywiania – mówimy o występowaniu anoreksji, bulimii i innych chorób;
 • W czasie ciąży i karmienia piersią.

Przed utratą wagi na diecie Ukochanej zaleca się poddanie się pełnemu badaniu w celu wykluczenia rozwoju chorób związanych z listą przeciwwskazań. To uratuje osobę przed różnymi problemami i poważnym pogorszeniem stanu zdrowia.

Opinia eksperta

Dietetyk:

Dieta „Ukochana", mimo swojej poetyckiej nazwy, to po prostu kompleks mono-diet z naciskiem na dowolny rodzaj składników odżywczych. Przede wszystkim zwraca się uwagę na przestrzeganie reżimu picia, na spożywanie przez organizm wolnych węglowodanów i błonnika roślinnego, a tylko jeden dzień poświęcony jest na zwiększone odżywianie białkowe. To podejście może być przez niektórych uważane za „jednostronne", ale w rzeczywistości nie jest to aż tak duże ryzyko. Przecież zmiana diety jest bardzo krótka, a następnie w kolejnych dniach jest eliminowana i rekompensowana. Oczywiście przed rozpoczęciem diety i w jej trakcie wskazane jest ograniczenie spożycia soli do 5 g dziennie lub nawet mniej, szczególnie w przypadku chorób układu krążenia i nadwagi.

Zatwierdzone produkty

Dieta Ulubiona nie jest trudna do samodzielnego skomponowania diety - szczegółowe menu na każdy dzień tygodnia zostanie przedstawione poniżej. Niektóre dziewczyny stosują dość tradycyjne przepisy na gotowanie potraw z pokarmów dozwolonych w diecie. Co jest dozwolone na diecie Kochanie? Musisz przyjrzeć się bliżej każdego dnia.

Tak więc lista dozwolonych produktów obejmuje:

 • Dzień picia obejmuje tylko picie przez cały dzień. Nie mówimy o napojach alkoholowych, ale o fermentowanych produktach mlecznych, świeżo wyciskanych sokach z warzyw bez dodatku cukru, herbacie zielonej, czarnej i ziołowej, bulionach z kurczaka, wodzie mineralnej bez gazu. Możesz pić w nieograniczonych ilościach, ale pomagając zmniejszyć żołądek - nie więcej niż 1 szklankę na godzinę.
 • W sklepie warzywnym je się tylko warzywa - gotowane, gotowane na parze, duszone, świeże. Zabronione są ziemniaki i rośliny okopowe o wysokiej zawartości skrobi. Zaleca się spożywanie kapusty białej w dużych ilościach – jest to naturalny spalacz tłuszczu. Do sałatek i dań gotowanych można dodać naturalny beztłuszczowy jogurt, sok z cytryny lub sos sojowy. Dozwolona jest również oliwa z oliwek, ale nie więcej niż 2 łyżki dziennie.
 • Dieta białkowa to „święto brzucha". Dozwolone są tutaj jajka, gotowana pierś z kurczaka, pieczona lub gotowana ryba, gotowane krewetki, jogurt naturalny i twarożek. Jedzenie nie powinno być nadużywane - zaleca się podzielenie ugotowanego jedzenia na 5 małych porcji. W tym dniu konieczne jest porzucenie treningu, ponieważ wzrasta ryzyko głodu i prawie niemożliwe jest radzenie sobie z nim bez przejadania się.
 • Dzień owocowy - tutaj wszystko jest prostsze - dowolny owoc nie większy niż 3 kg. Zabronione gatunki zawierające dużo cukru - banany, winogrona, mango, persymony i inne.

Z dozwolonych produktów możesz samodzielnie skomponować dietę na dany dzień. Dla tych, którym jest to trudne, oferowane jest orientacyjne menu na tydzień.

Przykładowe menu dietetyczne Ulubione na tydzień

Śniadanie Kolacja popołudniowa herbata Kolacja
dzień picia Szklanka kefiru, można wypić szklankę niesłodzonej zielonej herbaty Szklanka ciepłego bulionu z kurczaka Szklanka naturalnego twarogu beztłuszczowego Szklanka mleka
dzień warzyw Pomidor w ilości 2-3 sztuki Sałatka jarzynowa z białej kapusty, ziół i ogórków, w małych ilościach można doprawić oliwą 2-3 ogórki Sałatka warzywna z dodatkiem ogórków, ziół i słodkiej papryki, można posypać sokiem z cytryny lub sosem sojowym
dzień picia Szklanka koktajlu mlecznego i szklanka niesłodzonej herbaty ziołowej Szklanka bulionu drobiowego, parzonego bez soli Szklanka beztłuszczowego kefiru Szklanka mleka
dzień owoców Pomarańczowy nie więcej niż 2-3 sztuki Sałatka owocowa z dodatkiem kiwi, pomarańczy i jabłek, możesz posypać sokiem z cytryny - uzyskasz ciekawe połączenie smaków Jedno jabłko i gruszka Jeden grejpfrut, jeśli jest głodny, w nocy można zjeść jabłko lub pomarańczę
dzień białka 2 jajka lub kawałek gotowanej ryby (nie więcej niż 200 gramów), szklanka niesłodzonej zielonej herbaty Kawałek gotowanej piersi z kurczaka (nie więcej niż 200 gramów) 100 gramów twarogu 100 gramów twardego sera o niskiej zawartości tłuszczu
dzień picia Szklanka kefiru i niesłodzonej herbaty Rosół z kurczaka nie więcej niż 1 szklanka Szklanka koktajlu mlecznego Szklanka mleka
Zbalansowane wyjście 2 jajka na twardo, niesłodzona herbata, na drugie śniadanie dowolne owoce dozwolone w diecie Zupa bez mięsa z dodatkiem kaszy gryczanej lub ryżu dozwolone są warzywa z wyjątkiem ziemniaków dozwolone owoce Sałatka warzywna z dozwolonymi warzywami i doprawiona olejem roślinnym

Zbilansowane menu wyjściowe zaleca się powtarzać przez kolejne 4-5 dni – w ten sposób można ustabilizować nową wagę i nie bać się ponownego przybierania na wadze. Aby wyjść, menu można nieznacznie zmienić zgodnie z zalecanymi produktami.

W artykule przedstawiono ulubioną dietę na 7 dni, która daje pozytywne rezultaty w odchudzaniu, co potwierdzają recenzje i wyniki osób, które schudły. Przy ścisłym przestrzeganiu można schudnąć nawet 10 kg, podczas gdy niektórzy mogą pochwalić się wskaźnikami 15 kg, ale biorąc pod uwagę długoterminowe wyjście, które trwa co najmniej tydzień (okazuje się, że 2 tygodnie diety).

Ci, którzy schudli, zauważają również, że jeśli przestrzegane są zasady i ściśle przestrzegana jest dieta zbilansowanego dnia, waga nie jest ponownie przybierana - większość utrzymuje je przez kilka lat. Ważne jest tylko, aby nie uciekać się do diety w przypadku przeciwwskazań - w przeciwnym razie zaostrzenie chorób i przyrost masy ciała są obarczone niewłaściwym wyjściem z diety.

Opinie

 • Pierwsza recenzja, kobieta, 29 lat: "Ulubiona dieta to poważna sprawa. Jeśli pchasz się rogiem, możesz zrzucić 7 kg w tydzień. To taka dieta, gdy po wakacjach noworocznych wsiadasz łuski i jest hipopotam balerina Najważniejsze jest to, że nie możesz jej używać więcej niż kilka razy w roku. I nie możesz tego zrobić z zapaleniem żołądka, ponieważ musisz być na wodzie co drugi dzień. Pamiętam o tym od trzech lat. Po noworocznych libacjach używam go przed jesienią. "
 • Druga recenzja, kobieta, lat 38: "Używam tego systemu dwa razy w roku, ale w rzeczywistości wydaje się, że można to zrobić tylko raz. Nie powinieneś zaczynać go wiosną, a wszyscy mają beri-beri. Ale w lato i zima to tyle. Lepiej na wakacjach nie mam ochoty na jedzenie w upale, a oprócz opalania zyskujesz też talię. I owoce luzem. Na pierwsze danie zajęło 5 kg Po drugie, 4. Między daniami zyskały 1 - 2. Po tych 7 dniach tak naprawdę nie chcę mąki. Rozumiesz, że zwykłe jedzenie to już radość. "
 • Trzecia recenzja, kobieta, 55 lat: „Nie wierzyłam, że można tak szybko schudnąć 6 kg. Przez tydzień diety zniknęły 4 kg, a gdy już przestawiłam się na zwykłe jedzenie, poszły 2 drugi tydzień Raz w roku ta dieta bardzo zmienia figurę Odstawia się od tłustych i słodkich Zdałam sobie sprawę, że można się obejść bez bułek i słodyczy Herbata jest teraz tylko bez cukru Przez rok spędziłam tydzień z mój ukochany, ale poza tym zmieniłem swoje nawyki żywieniowe, a teraz 16 kg zniknęło. "