Recenzje o Matcha Slim

 • Marek
  Na początku zostawiłem Matcha Slim w mojej szafie, bo szczerze mówiąc nie wiedziałem, co z tym zrobić. Kiedy odkryłem, z czym uwielbiam gotować (gorąca matcha, z mlekiem sojowym o smaku waniliowym), zażywałem ją codziennie rano, a czasem w ciągu dnia. Czuję się świetnie po tym napoju, a ciężar odchodzi na naszych oczach!
  Matcha Slim
 • Magdalena
  Opakowanie jest wygodne, okres przydatności do spożycia jest dobry. Ale smak mimo wszystko zadowolony, przyjemny, bogaty w kwaskowaty posmak. Dobrze ożywia. Piję Matcha Slim już ponad 2 tygodnie i nadwaga mija, będę dalej pić!
  Matcha Slim
 • Jakub
  Kupiłem go po tym, jak polecił mi go kolega, nie powiem, że byłem gruby, ale nie zaszkodzi stracić kilka dodatkowych kilogramów, więc w tydzień schudłem 4 kg.
  Matcha Slim
 • Julia
  Wziąłem to dla siebie, niedługo latem, a po zimie przytyłem kilka dodatkowych kilogramów, które chciałbym łatwo i szybko usunąć. Herbata Matcha Slim bardzo mi w tym pomogła, będę dalej pić i zamawiać więcej!
  Matcha Slim
 • Patryk
  Bardzo dobra cena i dobry smak. Za taką cenę to po prostu dar niebios, nie mam go dość, schudłam 15 kg w 3 tygodnie, Matcha Slim to jakiś cud, będę dalej pił, aż będę w dobrej formie!
  Matcha Slim
Ocena użytkownika Matcha Slim
4.6
7